Neybers

Ben bilgisayar oyunları oynamam. Birçok kişinin takip ettiği oyunlar var bilirim. Ben instagram ve Pinterest'çiğim. Çok seviyorum güzel şeyleri keşfetmeyi. Ancak yeni bir uygulama ile tanıştım. NEYBERS.

Instagram'da takip ettiğim güzel fotoğraflar paylaşan ve aynı zamanda  moda ve sosyete bloğunun sahibi ve Marie Claire'de köşe yazarı olan Pelin Kaya sayesinde.

İstediğiniz gibi dekorasyon oyunları oynayabiliyorsunuz. Zemini, duvarlarını ve mekanı istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz bir şehir evi, terası , salonu, balkonu, dilediğiniz mekanı yaratıyorsunuz.. Crome'dan erişim kolay ama en kolay IPAD den uygulama indirilebiliyor.Mobilya seçiminde de oldukça serbest olmak çok keyifli. Çok fazla aksesuar seçeneğiniz var ve en çok beni sevindiren ise, benim gibi biblo delisi biri için de seçenek vardı.

Aydınlatmadan, bench'lere kütüphanelere, pencere seçeneklerine, manzaranıza karar verebiliyorsunuz. Ancak wifi bağlantısı yada internet bağlantısı gerekiyor.
Biz basitten zora doğru çalışmaya başladık. İnanılmaz güzel yapılmış örnekler var. Küçük bir zemin ve duvar farkı ile mekan nasıl farklılaşabiliyor. Publish et dediğinizde çalışmanız üyelerin paylaşımına açılmış oluyor. Daha sonra odanızda değişiklikler yapmak isterseniz de uygulama izin veriyor.

Ben ve oğlum beraber oynayarak keyif aldık. Hatta ipad elimizde kapışılma haline geldi. Kullanıcıların yaptığı çalışma örneklerini de görebilirsiniz.

Çook sevdim bu uygulamayı çoook. Teşekkürler Pelin hanım.