Balkon Dekorasyonu-Ferforje MobilyaBahar geldi yine balkonlarımızı dekore etme zamanımız yaklaşıyor. Nisan ayında her yer bitkiler ve balkon bahçe mobilyaları ile dolmaya başlayacaktır. Şuanda balkon ve bahçe fuarları da başladı. Bu hafta Lütfü Kırdar’da fuar var. Ben hem iş hem de kendim için gitmeyi planlıyorum.

 Yapı marketlerde de hazırlıklar başlamış Geçen gün başka bir şey için gittiğimde benim kovaladığım ferforje sandalyelerime rastladım. Nasıl mutlu oldum anlatamam. 


Yapı marketler kendi içlerinde ağırlık verdikleri konular ile ayrışıyorlar. Koçtaş bu anlamda çok başarılı, siz zamanlamanızı doğru yaparsanız güzel şeyler alabilirsiniz. http://www.koctas.com.tr/bahce-mobilyalari adresinden çeşitli mobilyalara ulaşabilirsiniz.

Ben ferforje masa ve sehpaları çok seviyorum.


Damaforge'nin ürünlerini çok aradım ama henüz satışına rastlamamışken Koçtaş'ta beyaz ve gri alternatifler ile sandalyeleri buldum. Benim yaptığım araştırmalarda en çok kalite ve şıklık olarak Demaforge aklımı çelmişti.

Firma şuanda vivense diye yeni keşvettiğim e-ticaret sitesinde satış yapıyor. Ayrıca bugün Altincı cadde de modelleri gördüm


Aslında Fermob, orijinal tasarımları ve iç açan renleri ve kaliteleri ilede son derece güzel seçenekler sunuyor. Firmanın bir showroom'u yok, daha çok toptan cafelere satış yaptıklarını öğrendim, uzun ömürlü ve dayanıklı seçenekler ile fiyatını da uzun sürede karşılıyor.Birkaç güzel alternatifi sizlerle paylaşmak istedim ve romantik Ferforje mobilyaları seçmek istedim.